Doświadczenie i kompetencje

Witam Państwa na stronie internetowej Biura Zarządzania i Administrowania Nieruchomościami i zachęcam do skorzystania z jego oferty.

Jestem zawodowym zarządcą nieruchomości, co potwierdza licencja nr 9471, wydana w 2001 roku, przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast oraz licencja nr 1668 wydana w 2015 roku, przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami. Aby je uzyskać, przeszedłem liczne szkolenia i kursy z zakresu m.in.:

  • prawa budowlanego,
  • podatków,
  • księgowości,
  • gospodarki nieruchomościami,
  • zabezpieczenia przeciwpożarowego,
  • bezpieczeństwa i higieny pracy
  • i wiele innych.

W sytuacji, gdy po uwolnieniu z początkiem 2014 roku zawodu zarządcy nieruchomościami może go wykonywać każdy, licencja ta potwierdza moje merytoryczne przygotowanie i doświadczenie. To zaś mam bardzo długie – zarządzam nieruchomościami od 1997 roku, a moje biuro istnieje od 2002 roku.

Usługi mojego biura, w którym pracują doświadczeni licencjonowani zarządcy, polegają na takim analizowaniu wszystkich czynników związanych z nieruchomością, by podejmowane działania pozwalały ją jak najefektywniej wykorzystywać. Wykorzystuję w tym celu m.in. ekonomiczne wykształcenie – jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach (magister ekonomii o specjalności organizacja i zarządzanie).

Moje biuro oferuje zarówno zarząd nieruchomościami, jak i bieżące administrowanie nimi. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Od 2001 roku jestem członkiem Górnośląskiego Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Katowicach.

Realizacje

Moje biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

Zapraszam Państwa do kontaktu!
Tadeusz Rakoczy

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, Sosnowiec – rzetelnie, z korzyścią